Bir Türlü Eritemediğiniz Karnınızı Gizlemek için 5 İpucu

Şık giyinmek ve iyi bir şekilde taşımak tüm yeni modanın özüdür, ancak önce temel bilgilerinizi doğru kullanmanız gerekir. Çekim merkezi oluşturmak ve buna göre kombin yapmak için bu 5 öneriyi dikkate alın.

Peplum

Elbise, ceket, bluz ya da eteklerde genellikle bel hizasında verev kesilerek eklenen ve fırfırlı bir görünüme sahip modele peplum denir. Üst belin dar kısmından genişleyen bluz veya elbiseler giyerek göze hoş gelmeyen karın şişkinliğinizi kamufle edebilirsiniz.

peplum

peplum

Koyu Renk

Göbeğinizi saklamak için koyu renkli elbiseler giymek her zaman işe yarar. Bir kıyafeti sevdiyseniz ve figürü ile birlikte doğru olup olmadığından emin değilseniz ya da karnında iyi oturacağından endişe ediyorsanız, koyu renkleri tercih edin. Akan bir kumaş veya dalgalı olursa daha da iyi.

Pantolon ile Büyük Boy Üst

Bu ikili sadece kolay değil aynı zamanda şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Normal boyutunuzdan en az bir boyut büyük bir üst seçin, tercihen kalçanızın altına düşen bir şey olsun ve ince bir pantolon, skinny veya tayt ile kombinleyin. Görünümü tamamlamak için uzun bir kolye takabilirsiniz.

Pilili Etek ve Düz Üstler

Çıkıntı yapan bir karnı olan kişilerin etek giyemediği genel bir varsayımdır. Düz tişörtlerinizi pilli eteklerle eşleştirmeyi deneyin; çok fark eder. Bu etekler göbeğinizin ucunda başlıyor, bu nedenle yumuşak ve havadar bir üst ile başlayın. Eğer yüksek bel etek giyecekseniz de iyi bir korse karın fazlalıklarınızı saklayacaktır.

pileli etek

pileli etek

Dikey Çizgili Elbiseler

Yatay desenlerden farklı olarak, dikey çizgililer, vücudunuzu daha uzun gösterir. Bu nedenle geniş karnınızla ilgili çok fazla endişelenmenize gerek kalmadan, giydiğiniz şeylerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yanıtla