Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

2001 yılında faaliyetlerine başlayan Gittigidiyor, uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam eden bir markadır. Türkiye’de e-ticaret denildiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Gittigidiyor, 2011 yılında eBay bünyesi altına girerek e-ticaret sektöründeki en önemli markalar haline gelmiştir. Gitti gidiyor iletişim konusuna da önem veren ve müşterileriyle güvenilir bağlar kuran markalar arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin En Büyük E-ticaret Sitesi

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çeken Gittigidiyor’un 18 milyonu aşkın kayıtlı üyesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en fazla tercih edilen e-ticaret sitelerinden olan Gittigidiyor, bireysel satıcıların ve işletmelerin sanal mağaza açmalarına imkan vermektedir. 180’i aşkın personeli ve 52 milyonu aşkın ürün çeşidi ile her geçen gün büyümeye ve marka değerini artırmaya devam eden Gittigidiyor, Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazarları arasındadır.

Çağrı Merkezine Bağlanmanın Kolay Yolu

Kozmetik, giyim, ev, ofis ve bahçe malzemeleri, elektronik, otomobil, spor ürünleri, süpermarket ürünleri, hobi ve eğlence ürünlerinin yer aldığı Gittigidiyor, satış sonrası destek konusunda da öncü markalar arasında yer almaktadır. Gitti gidiyor iletişim adresleri üzerinden müşterilerinin sorunlarını yakından takip ederek en kısa sürede profesyonel çözüm sunan bir markadır. Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için büyük bir çaba gösteren Gittigidiyor, sıfır risk sistemi ile alıcıları ve satıcıları koruma altına almaktadır.

Sıfır risk sistemi sayesinde satıcılar ürün satışı yaptıktan sonra alıcı onayının ardından ilk ş gününde ödemeyi hesaplarında görebilirler. Böylelikle ödeme için günlerce beklemek zorunda kalmazlar. 0850 252 32 29 numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti de veren Gittigidiyor’un müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ve en hızlı şekilde çağrı merkezine bağlanmak isterseniz detaylar için https://www.direkbaglanma.net/gittigidiyor-musteri-hizmetleri-direk-baglanma.html adresine göz atabilirsiniz.

Yanıtla