Instagramda Başarılı Olmak İçin

Sosyal medya günümüzde hiçbirimizin kaçamayacağı kadar popüler bir mecra olmanın yanı sıra hem kişisel blog ve kendini pazarlama amacıyla kullanılmakta hem de markalarla iş birliği yapıp dijital pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Peki, bu dijital ortamda başarılı olmanın sırrı nedir ve insagramda tutunabilmek takipçi satın al seçeneği için nelere dikkat edilmelidir, bugünki yazımızın konusu budur.

1 .Takipçi Satın Alın

Eğer sen de büyük markalarla iş birliği yapabilmek istiyorsan ve instagramını daha da ön plana çıkarmak istiyorsan organik takipçi satın al ve yorumların, beğeni sayıların ve feedbacklerin gözle görülür bir şekilde artsın. Takipçi satın almada kilit nokta bu takipçilerin organik olması yani sahte hesaplar değil gerçek hesaplar olmasıdır ki böylece hem beğeni sayıların hem de yorumların düzenli bir şekilde artsın ve instagramda daha popüler ol.

2. Yarışmalar Düzenleyin

Artık hepimiz instagramda yapılan çekilişlerin farkındayız ve bu çekilişler sayesinde hem takipçi sayımızı arttırabiliriz hem de bu fırsatla çeşitli markalarla iş birliği yapmamız daha mümkün hale gelir. Bu çekilişler her ne kadar küçük ya da büyük olursa olsun önemli olan düzenli çekiliş yapıp bunu bir rutin haline getirmektir, böylece hem de instagramda popülerliğimiz artacaktır. Popülerliğin artması da daha çok markayla daha çok iş birliği demek olduğu için bir nevi daha çok para kazanmak için daha çok para harcamak gerektiği sözünü haklı çıkarır bir durum vardır ortada.

3. Otantik Olun

Başarının ve güzelliğin ilk adımı kendin olabilmektir derler. Günümüzde baktığımızda çeşitli markaların bile piyasada tutunabilmesi için kendine has bir tarz geliştirmesi gerektiğinin hemen hemen hepimiz farkındayızdır. İnstagramda da işin ilk kuralı kendimizi pazarladığımız için kendimiz olabilmekten geçer. Özgün ve kendine has instagram profillerinin her zaman için daha çok takipçisi vardır ve bu hesaplar arasından fenomen olan çok daha fazladır. İnanın otantik olmak takipçi satın al görüşü kadar etkili ve işe yarardır.

4. Düzenli Olarak İçerik Paylaşın

Eğer instagramı bir iş olarak yapıyorsanız düzenli olarak yapacağınız paylaşımlar takipçi satın al sloganı kadar işe yarar olacaktır. Düzenli olarak içerik paylaşın ki takipçileriniz sizi unutmasın ve takipçileriniz ne sizden soğusun ne de yaptığınız aşırı paylaşımlar nedeniyle sizden uzaklaşsın. Yani tadında ve ayarında düzenli paylaşımlar yapmak en güvenilir yöntemdir.

5. Hashtag Kullanımı

En az takipçi satın al seçeneği kadar beğeni sayınızı arttıracak bir başka yöntemse paylaştığınız içeriğe uygun hashtagler kullanmak ve bunları yine abartmadan kullanmaktır. On satır hashtag kullanmak size faydadan çok zarar getirebilir. Bu seçenek de düzenli paylaşım gibi kararında yapıldığında bize fayda sağlayacak ve instagramda popülerliğimizi arttıracaktır. İdeal hashtag sayısının beş olduğu söylenmektedir.

6. Sosyal Medya Hesaplarınızı Birbirine Bağlayın

Özellikle facebook ve instagram hesabını birbirine bağlamanız ve burada yapılan paylaşımların her iki mecrada da görünebilir olması önemlidir. Bu sayede hem daha fazla ve çeşitli kişi sayısına ulaşmış olacaksınız hem de her iki mecrada ayrı ayrı paylaşım yapma derdinden ve külfetinden kurtulmuş olacaksınız.

En az takipçi satın al seçeneği kadar etkili olan bu yöntemleri bir ay kadar deneyin ve siz de takipçi ve beğeni sayılarınızın ne kadar arttığını şaşırarak gözlemleyin. Instagram aslında çeşitli algoritmalara göre çalışmaktadır ve bu işin bir matematiği vardır. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle beğeni ve takipçi sayınız gözle görülebilir bir şekilde artacak ve ne aşamadan nereye geldiğinize siz bile inanamayacaksınız. Takipçi satın almak kadar faydalı bu yöntemler sayesinde siz de instagramda popülerliğinizi arttırabilirsiniz

Takipçi satın almak için https://www.organiktakipci.net/instagram-gercek-takipci tıklayın.

Yanıtla