Karbon Tedavisi İle Cilt Lekelerinden Kurtulmak Mümkün

Cilt vücudun en hassas noktalarından birdir. Bedenimizin elbisesi olarak değerlendirebileceğimiz cildimi dışarıdan gelebilecek zararlı etkenlere karşı korumamız şarttır. Bakıma her anlamda muhtaç olan cilt üzerinde kimisinde farklı sebeplerden dolayı lekeler olabiliyor. Çil, güneş lekesi, sivilce izi gibi bu lekeler özellikle yüz bölgesinde olduğunda kişinin canını çok fazla sıkabiliyor. İşte bu yazıda bu lekelerden sizi kurtaracak bir tavsiye vereceğiz. Mutlaka siz de denemelisiniz.

cilt

cilt

Karbon Peelingi

Karbon tedavisi denilen bir yöntem ile bu lekelerden kurtulabilirsiniz. Son yıllarda keşfedilen karbon peeling sivilceli ve lekeleri büyük ölçüde yok ediyor. Akne tedavisi esnasında karbon kremi kullanıldığında etkili sonuçlar ortaya çıkmış. Bu krem deri hassasiyetine göre hazırlanmış.

cilt bakımı

cilt bakımı

Sözünü ettiğimiz karbon peeling yöntemi iki haftada bir uygulanır. En çok 4 seans yaptırmanız gereken bu yöntem sayesinde siz de lekelerden nasıl kurtulduğunuzu, daha bebeksi ve pürüzsüz cilde nasıl kavuştuğunuzu fark edeceksiniz. İki haftada bir yapılma nedeni cilt altında olan iyileşmenin aynı şekilde üzerinde de gerçekleşmesidir.

Yanıtla