Sizi Daha Zayıf Gösterecek Hileler

Şık ve zayıf görünmek, kıyafetlerimizle de bir model gibi ışık saçmak hepimizin istediği. Birkaç ufak hile ile daha zayıf görünmek mümkün.

Basit Dokunuşlarla Mükemmel Görünün

Dikine çizgili kıyafetler her zaman daha zayıf görünmek isteyenlerin tercihi olmalı. Yatay çizgili kıyafetler sizi olduğundan daha kilolu gösterirken dikine çizgiler ince bir beliniz var görüntüsünü oluşturacaktır.

zayıf görünmek

zayıf görünmek

Farklı desenlerde iki parça seçin. İster etek tşört ister bluz pantolon ikilisi olsun farklı desenlerde yapacağınız bu kombin ile vücudunuzu daha zarif gösterecek bir illüzyon ortaya çıkaracaksınız.

Elbise ve kıyafetlerin ortasında yer alan fermuarlar bakışları vücudunuzun merkezine çekeceğinden sizleri daha zayıf ve zarif gösterecektir.

Bacaklarınızdan ve basenlerinizden şikayet ediyorsanız çok kolay bir çözüm ile hem şık hem de mükemmel bacaklara sahip görünebilirsiniz. Bu yıl çok moda olan midi etekler vazgeçilmeziniz olacak.

Belinize oturan yüksek bel bir şort alın. Bel bölgenizi göbek gibi kısımlarınızı kapatacak olan bu parçayı bol bir gömlek ile kombinleyebilirsiniz.

zayıf olmak

zayıf olmak

Bu yaz rengarenk elbiseler moda. Sizde modayı yakından takip etmelisiniz. Canlı renkler dikkatleri başka yöne çekeceğinden endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Kısa bir etek veya şort üzerine giyeceğiniz uzun tunik ya da bol tşörtler sizi çok zayıf gösterecek. Hem spor hem de rahat dolu bir giyim tarzı istiyorsanız bu kombin sizin için.

Tabi ki vazgeçilmezimiz siyah. Siyah tşörtler ve pantolonlar, etekler, elbiseler sizi her zaman daha zayıf gösteren parçalardır.

Yanıtla