Eski Sevgili ile Yeniden Birleşmek Konusunda Doğru Bilinen Yalanlar

Beraber güzel zamanlar geçirilen sevgili ile bir süre sonrasında artık eskisi gibi olamadığını fark eden pek çok kişi çareyi ayrılmakta buluyor. Ancak kimileri ayrıldıktan sonra bin bir bahane ile eski sevgililerine dönmenin planlarını yapıyor ve bu planları birçok sözde mantıklı sebebe dayandırıyor.

eski sevgili

eski sevgili

Her Şey Değişik Olacak

 Eski sevgililerin kendilerine ve çevrelerine ilk söyledikleri şeylerden bir tanesi bu. İlk zamanlarda çiftler çok farklı bir ilişki yaşıyorlarmış gibi görülse de ilerleyen dönemlerde eskiden anlaşamadıkları konular tekrardan üstelik daha da acıtarak ortaya çıkacaktır.

Tamamen Değişti

 Düşünülenin aksine insanlar değişmezler. Yani temelde acil değişimlerin olması, beklenmemesi gereken bir gelişmedir. Daha öncesinde tamamen duyarsız olan bir insanın yalnızca birkaç ayda muhteşem bir insan haline gelmeyecektir.

Birbirimizi Bizden İyi Kimse Anlayamaz

Birçok kişi sırf karşılarındaki kişi ile çok iyi anlaştıklarını düşündükleri için tekrardan bir araya gelmek istiyorlar. Tabi ki bir süre beraber olan insanların birbirleri ile anlaşmaya başlaması son derece normaldir. Lakin çiftlerin birbirlerini o kadar iyi şekilde tanımaları, onların ayrılmamasına yardımcı olmamıştır. Yani tekrardan birleşmenin sonrasında ne yazık ki farklı bir sonuç ortaya çıkmayacaktır.

barışmak

barışmak

Daha İyi Birini Bulamam

Söylenilen bu cümle genel olarak alışkanlıkların sonrasında ortaya çıkan bir cümledir. İnsanlar eski sevgililerinin onlara sunduğu güvenli alandan çıkmak istemeyebilirler. Halbuki bu aşamada sevgili olmadan önceki zaman düşünülebilir. O zaman da hayatınızda kimse yoktu fakat bir şekilde yeni hayatınıza başlayabildiniz. Demek ki isterseniz yeniden başlayabilirsiniz.

Yanıtla