Evinizi Büyük Gösterecek Sürgülü Kapılar

Dekoratif ve sürgülü kapılar evi geniş gösterdiği gibi estetik bir görünüm de sağlar. Kapılar aslında bir evin olmazsa olmazlarıdır. Kapılar dikkat edilirse ev içinde büyük yer kaplar. Yaşam alanınız ufak ise kapı seçiminde daha dikkatli davranmalısınız. Küçük yaşam alanlarınızı daha geniş göstermek için sürgülü kapı modellerinden yararlanabilirsiniz.

kapı

kapı

Sürgülü Kapılarla Eviniz Daha Geniş

Dolaplarda çoğunlukla kullanılan sürgülü kapıları şimdiler de salon ve diğer odaları kapısında görüyoruz. Çift kanatlı açılımları sayesinde ortam daha geniş duruyor ve kapı açıldığı zaman görünmüyor. Sürgülü kapı modeli seçerken dekoratif görünüme de önem vermelisiniz. Buzlu camdan olan modeller hem mahremiyeti sağlar hem de odayı daha aydınlık gösterir.

Çift kanatlı kapı modelleri için çoğunlukla duvarların yıkılması gerekir. Sürgülü kapılarda ise böyle bir duruma gerek kalmaz. Sürgülü kapılar duvarın içinde kaybolacağı için yerden de kazanırsınız. Duvar dibine monte edildiği için pratiktir. Raylı sistem ile kısa sürede monte edilir.

kapı modeli

kapı modeli

Çağdaş tasarımlı sürgülü kapı modelleri ise farklı tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Panel kısımları farklı dekoratif süslerle donatıldığı için evde de güzel bir etki bırakıyor. Minimalist tarzı mutfaklarda da sürgülü kapı modelleri gayet zarif bir görünüm yaratıyor. Salon ya da mutfağın yanı sıra banyolarınızda da kullanabilirsiniz. Cam panelli olan kapılar ise eve ferahlık kattığı gibi yaşam alanınızı da daha geniş gösterir.

Yanıtla