Evler için Uygulanacak Köşe Rafları Fikirleri

Duvarlarınıza köşe rafları yaptığınız zaman yerden tasarruf yapacağınız gibi evinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Evinizde kullanışsız olduğunu düşündüğünüz alanlara köşe rafları yaparak alanları daha iyi değerlendirebilirsiniz. Odalarınız daha güzel görüneceği gibi etraf her zaman toplu görünür. Çok farklı tarzlar ve desenlerden oluşan modeller ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirin.

raf

raf

Köşe Rafları ile Evlerinizi Canlandırın

Köşe raflarını kitaplık olarak değerlendireceğiniz gibi küçük biblolarınız ile de süsleyebilirsiniz. Köşe raflarının yere kadar uzanan olanlarını tercih etmek yerine duvara monte edilenlerini seçerseniz yerden de tasarruf edersiniz. İstediğiniz büyüklükte köşe rafını bulmak artık zor değil. Önemli olan kullanılmayan alanları değerlendirmek ve yerden kazanım sağlamak. Köşe rafları farklı büyüklükte olduğu için isterseniz kendiniz de bazı bölümlerini çıkartarak duvarınıza monte edebilirsiniz.

raf dekoru

raf dekoru

Salon, oturma odası, mutfak hatta banyolarınızda da küçük raflar kullanabilirsiniz. Özellikle odalarınızda çok köşe bölümleri varsa buralara dekoratif köşe rafları takarsanız, alanları değerlendirmiş olursunuz. Koridorlarınıza da dekoratif köşe rafları kullanırsanız koridorlarınızın görünümünü kısa sürede değiştirirsiniz.

Duvara gömülü olan raflar ise odalarınızı daha geniş gösterir. Köşe rafları özellikle odalarınızda yeterli alan olmadığı zamanlar için tasarlanmış modellerdir. Küçük eşyalarınız çok ve dolabınız için yeterli alan bulunmuyorsa mutlaka duvarlara küçük dekoratif köşe rafları uygulamalısınız. Evinize estetik bir görünüm sağlayacağı gibi duvarlardan da yararlanarak kendinize yeni alanlar yaratabilirsiniz.

Yanıtla