Koltuk Kırlent Modelleri

Koltuklarınıza sıradan koltuk kırlentleri koymayı değil, daha özel ve sizi anlatan, evinizin dekorunu ön plana çıkarak koltuk kırlentleri almaya ne dersiniz?  Koltuk kırlentleri özellikle koltuğun kalitesini ön plana çıkarıyor ve hem daha kullanışlı bir hale getiriyor hem de aynı zamanda tarzınızı ortaya koymuş oluyor.

kırlent

kırlent

Hayvan Figürlü Koltuk Kılıfları

En çok tercih edilenlerin başında hayvan figürlü koltuk kılıfları geliyor. Gerek çizim ile yapılmış gerek bire bir foto olarak kullanılmış kırlentler en çok satış hacmine sahiptirler. Böyle bir kırlent modeli istediğinizde tüm koltuğunuzu donatmadan bir ya da iki adet farklı kılıf tercihi yaparak süslemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle daha çok ilgi çekecek ve beğeni topluyor olacaktır.

Farklı Ebatlar

Koltuk kırlentleri seçerken farklı ebatlar olmasına dikkat ediniz. Hepsinin aynı boyutlu olması dekor açısından hoş durmayabilir. Birinin uzun olması, birinin kare olması gibi farklılıklar dekorasyona daha farklı bakış açıları katıyor olacaktır. Dolayısı ile özellikle alım yaparken boylarına çok fazla takılmanıza gerek yok. Her şeyin birbirine benzeyen ve aynı olma zorunluluğu durumu çoktan modadan kalktı bile. Hatta ne kadar alakasız oluyorsa o kadar dekor duruyor diyebiliriz.

koltuk

koltuk

Özellikle birçok ev tekstili markasında harika koltuk kırlentleri bulabilirsiniz. Hem bütün olarak hem de sadece kılıf olarak da istediğiniz ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yanıtla