Kadınların Yalnızken Yapmaktan Keyif Aldığı Şeyler

Günümüzde çalışan kadın sayısı giderek artmasına rağmen halen ev hanımlarının da sayısı oldukça fazla. Eşleri sabahtan akşama kadar dışarıda işinde gücünde uğraşırken birçok bayan evde oturuyor. Dolayısıyla yalnız oluyorlar. Tabii bu sadece ev hanımları içinde geçerli değil. Pek çok bayan birtakım zamanlarda yalnız kalıyor. Peki kadınlar yalnız kaldıklarında ne gibi etkinlikler yapıyor?

yalnız kadın

yalnız kadın

Tuhaf Televizyon Programları İzler

Bir kadın yalnızsa ve hele ki evdeyse yapacağı ilk şey şüphesiz televizyon açıp mantık derecesinden yoksun televizyon programları seyretmek. Kadınlarda izlerken bu programların tuhaf olduğunu anlar ama yine de izlerler. Her hareketi eleştirmelerine rağmen bu saçma programların karşısında saatler su gibi akıp geçer. Peki tek aktivite bu mu? Tabii ki de değil.

yalnız kalmak

yalnız kalmak

Evde kimsenin olmadığını fırsat bilen bazı kadınlar müziğin sesini açarak ya eşlik eder ya da dans ederek enerji döker. Evet birçok kadın yapar bunu. Bir nevi rahatlama seansıdır bu. Tabii uzanıp sakince müzik dinleyenlerin sayısı da epey bir fazla. Bir kadın yalnız ise esasen ilk akla gelen etkinliklerden biride muhakkak alışveriş yapması olacaktır. Kadınlar için alışverişin bir sebebi yahut bahanesi olmaz. Kadın sadece canı sıkıldığı içinde alışverişe çıkar. Bazen hiçbir şey almaz ama gezer. Dükkanları gezmek, almasa da o eşyaları, kıyafetleri incelemek kadına keyif verir ve yalnız olduğunu unutturur.

Yanıtla