Protokol Büyük Boy Şemsiye

Büyük boy görsel özellikleri sade protokol şemsiyeleri Güler Şemsiye bünyesinde uygun seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Ekstra dayanıklı ve büyük şemsiyeler göz dolduruyor.

Protokol şemsiye modelleri renk ve genişliklerine göre tel sayısıyla paralel sınıflandırılabilir. Uygun protokol şemsiyelerini seçerken beklentileri kurumsal açıdan netleştirmek gerekecektir. Resmi kurumlar, makam araçlarında kullanılan karşılama şemsiyeleri ekstra avantaj sağlayabilir.

Protokol Şemsiyesi Nedir?

Protokol şemsiyeleri, bakanlıklar, devlet kurumlarının logolarının işlenebildiği sade renklerden oluşan şemsiyelerdir. Sembolik özellikleri de olan protokol şemsiyesi genişlik açısından değişebilir ve genelde sade renklerdedir. Protokol şemsiyelerinin ebatlarına örnek verilirse 150 cm, 24 telli,32 telli gibi seçimler yapılabilir.

Protokol Baston Tipi Şemsiye Modelleri

Genel görsel özellikleri bakımından protokol şemsiye ürünlerinde baston tipi tasarımlara sıkça yer verilmektedir. Gövde özellikleri ekstra dayanıklı şemsiye modelleri 16 telli gibi seçeneklerle de sunulmaktadır.

Protokol Şemsiye Faydaları

Kurumsal değer sembolü olarak protokol şemsiyeler hava şartlarına göre önemli işleve sahiptir. Kurumsal bir temsili olduğu için bu kurumun önemli kişilerine eşlik eden şemsiyeler ekstra bir değer katabilir.  Protokol şemsiyeler bir kurumdaki önemli yönetici ve misafirlerin karşılanmasında etkilidir.

  • Yağmurlu, karlı ve aşırı güneşli havalarda protokol şemsiyeleri dış etkenlerin olumsuz koşullarını en aza indirecektir.
  • Dayanıklı gövdeleri sayesinde kolayca tutulabilir, hızlıca konforlu bir alan sunar.
  • Bir etkinlik yapılıyorsa varlığı göstermenin kurumsal logolu yollarından biri olabilir. Renk açısından siyahla sınırlı kalınmasına gerek yoktur.
  • Protokol şemsiyeleri beyaz, mavi gibi alternatif renklerde de sunulabilir. Kırmızı protokol şemsiyelerine de sıkça rastlanabilmektedir.
  • Rüzgarlı havalarda kullanıldığı esnada çok kısa sürede kendini toparlayan protokol şemsiyeleri kullanımdan alınan memnuniyeti artıracaktır.

Her zamankinden daha büyük ve dayanıklı şemsiye arayanlar için Güler Şemsiye etkili birçok seçenek sunuyor. Birbirinden özel şemsiyelerin renk ve büyüklüklerine karar verirken her seçeneği kullanmak avantaj sağlayacaktır.

Dayanıklı Protokol Şemsiye Fiyatları

Nasıl bir fiyatlandırma ile protokol şemsiyeleri hazırlanır sorusu önem kazanıyor. Renk, kullanım yeri ve kullanacak kişilerle kurum özellikleri bir arada toplam değerlendirme yapılır. Logo bilgilendirme ve diğer teknik detaylar hakkında bilgilendirme istenmelidir. Doğru fiyatlandırma alabilmek için www.gulersemsiye.com/protokol-semsiye adresi ziyaret edilebilir.

Yanıtla