Başak Burcu Nasıl İntikam Alır?

Hafıza Kabiliyeti 

Başak burçları  maalesef hiçbir şeyi unutmazlar. Biliyorsunuz ki plan program onların göbek adıdır, bu burç uygun zaman ve koşulu bekleyip tam vaktinde intikamını alır. Başak burçlarının en önemli özelliklerinden biri de sabırlı olmalarıdır, beklemeye bayılırlar.

Sizi hiç fark etmeden ters köşeye yatırıp, belki de çoktan unuttuğunuz bir konuda haklarını geri alırlar. Özellikle erkek başaklar bu konuda kadınlara göre daha hırslı ve ayrıntıcıdır.

​​​​​​Duygusallık

Sanıldığının aksine başaklar yoğun duygu insanıdırlar, belki de bu yüzden kırıldıklarında aşırı intikamcı bir yapıya bürünürler ve kırılan kalplerinin acısını mutlaka çıkarırlar. İntikam denilince aklınıza çok büyük yıkıcı olaylar getirmenize gerek yok, başak burçları onlara söylenilen bir çift sözün bile karşılığını vermek üzere çekmeceye kaldırıp, zamanı gelince size  bir kılıç gibi kullanabilirler. Astroloji hesap ve zaman dengesi ise başak bu döngünün kilit noktasıdır.

İntikam almaları da aslında organiktir,  çünkü başak burçları tüm duygular gibi sevgiyi de yoğun yaşarlar. Bilindiği gibi bu burçların mükemmeliyetçi özellikleri de vardır, bu özellik onların intikam duygusunu da besler birazda bu yüzden intikamın bile yerinde ve dozunda olmasını isterler.

Başak burçlarının düşünce yapısı mantıkla  çalıştığı için,  onlara göre intikam boyutu ve koşulu da mantık çerçevesinde olmalıdır. Ellerinden geleni ardına koymazlar gibi değil de, hak ettiğiniz kadar karşılık verirler.

Sinirlendikleri zaman 

Siz yine de bu burç ile ters düşmemeye özen göstermelisiniz. Onlar sevdikleri kadar karşılık bekleyen yapıdadır ve katlanamadıkları tek şey, verdikleri emeğin  hiçe sayılmasıdır, bu onları çılgına döndürür, bu noktada karşınızdaki insanı tanımakta güçlük çekebilirsiniz. Yaptıkları fedakarlığın görülmemesi ya da hiçe sayılması onlara intikam yemini ettirebilir ve artık geri dönüş zordur. Size karşı hiçbir şey yokmuş gibi davransa da, planlar tıkır tıkır işliyordur ve uygun zaman gelince tahrip gücü yüksek bomba patlayacaktır.

Başak burçlarının kusursuz intikam planları olsa da aşk insanıdırlar ve değer vermedikleri bir insan için, asla intikam planı yapmaya tenezzül etmezler.

Her şeye rağmen başak burçları hayatı kolaylaştırırlar ve yürekten severler. Çözüm adamıdırlar, mutlaka B planları vardır. Etrafınızdaki başakları önemseyin tabii ki kendinizi de.

Yanıtla