Deli Aşk

Son dönemlerde birbiri ardına Türk filmleri vizyona giriyor. Hatta aynı hafta içinde birden fazla Türk filminin de vizyona girdiğini görüyoruz. Çok değil bundan 10 yıl önce böyle bir durum söz konusu değil iken, günümüzde Türk filmlerinin böylesine yoğun olması sinemamızın bir endüstri haline geldiğini gösteriyor ki, bu da son derece umut verici bir durum.

Gelelim 10 Mart tarihinde vizyona giren Deli Aşk filmi için izlenimlerimize. Konusu zaten her yerde okuyabileceğiniz, basit, bilindik bir yeniden sevdiği kızı kazanma öyküsü ve bu durumda film kahramanlarının başından geçen durumlar.

deli aşk filmi

deli aşk filmi

İzlenir mi?

Film vizyona girdiği dönemlerde, Cem Yılmaz yapımcısı olduğu için basında sıkça gündeme geldi ve Cem Yılmaz da bu konuda açıklamalarda bulundu.

Tüm bu bilgilerden sonra filmin türünü söylemeye bile gerek yok ama film bir komedi filmi. Hakan Altun, Zafer Algöz, Cem Yılmaz, Can Yılmaz filmde birbirinden ilginç karakterler ile karşımıza çıkıyorlar, hiçbiri başrolde değil ama filme etkileri de oldukça büyük. Kimin hangi rolde olduğunu söylemeyelim, izleyin görün.

deli aşk

deli aşk

İyi niyetli, amatör ruhu kaybetmemiş, kimi Türk filmlerine göndermeler yapan üst düzey bir komedi. Cem Yılmaz’ın kendi eserlerine benzemiyor. Sürekli bir hiciv durumu var ki bu da filme ayrıcalık kazandırıyor. Gerçek anlamda gülüyorsunuz.

Eli yüzü düzgün bir komedi izlemek ve günün stresinden biraz uzaklaşmak istiyorsanız, bu filmi görmeniz gerekir.

Yanıtla