Ev Dekorasyonunda Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonunda yenilik yapmak isteyen insanlar maddi gelirlerine göre bu yenilikleri evin duvarlarında yaparlar. Duvar alanlarında en sık yapılan değişiklik ise evin duvarlarını duvar kağıdı ile kaplatmak olmuştur. Geçmişten günümüze çok yaygın olarak kullanılan duvar kağıtları,  dekoratif anlamda evde çok estetik durduğu gibi son derece de kullanışlıdır.

duvar kağıdı

duvar kağıdı

Duvar kağıdı alırken öncelikli olarak almak istediğiniz duvar kağıdına tırnaklarınızla dokunun,  bu şekilde dayanıklılığı ölçebilirsiniz. Duvar kağıdında soyulma veya aşınma yaşanıyorsa bu duvar kağıdı size sıkıntı çıkaracaktır.  Duvar kağıtları kullanıldıkları ev ve iş yerlerinizi bambaşka mekanlar haline getiriyor.

Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Duvar kağıdının kalitesini bilmekte çok büyük fayda vardır.  Kalite değerini ölçerken, silinebilen, Boyanabilen, yıkanabilen, kolay temizlenebilen, renkli, neşeli, egzotik, ithal olmalıdır. Duvar kağıdının uzun ömürlü olabilmesi tüm bu özellikler ile mümkün olur. Ev dekorasyonunda İtalyan duvar kağıtları son derece dayanıklı ürün olurken, Alman duvar kağıtlarında ise aynı kaliteyi yakalamak mümkün değildir.

desenli duvar kağıdı

desenli duvar kağıdı

Duvar kağıdının fiyatları belirlenirken de kalite standardına göre olur. Kısacası fiyat eşittir kalitedir. Kalite yerine fiyatı tercih ederseniz, alacağınız üründen dolayı kesinlikle zarar görürsünüz. Çocuk odaları için ise çocukların hayal gücüne hitap eden birçok çizgi film kahramanın olduğu figürleri duvar kağıdında görebilirsiniz. Duvar kağıtları evinize derinlik kazandırdığı gibi aynı zamanda alana da geniş boyut kazandırır. Son dönemlerde duvar kağıtları içinde üç boyutlu ürünler satışa sunulmuştur.

Yanıtla