İnfrared Rezistansın Adresi Ser Rezistans

İnfrared rezistanslar radyo ve elektrik dalgaları arasında bulunan uzun dalga boyuna sahip ürünlerdir.  Dalga boyutları 10 mikrona kadar ulaşabilir. Isınma şekilleri infareddir. Son derece dayanıklı ve verimli maddelerdir.

Plastik ve benzeri maddeler materyaller bu dalga boyunu emer. Bu sebeple infrared rezistans  günümüzde en sık kullanılan ısı kaynağıdırlar.
Infrared rezistanslar sadece  ısıtma sistemleri için değil, yüksek ısıya maruz kalan materyallerin soğutulmasında da görev alırlar.

Infrared rezistanslar enerji tasarrufu sağlar ve enerji maliyetinizi azaltır. infrared rezistans modelleri en az enerji ile en fazla faydayı sağlar.
Kullanım Alanları
– lambalar,
– termoform tavaları,
– paketleme endüstrisi,
– boya kürleme ve kurutma,
– baskı kurutma,
– ön ısıtma
– dış ortam ısıtması
– saunalarda kullanılmaktadırlar.

İnfrared Rezistansların Ömrü

Ortalama çalışma ömrü model ve teknik özelliklere göre 5.000 saat ile 20.000 saat arasında değişmektedir.
Dalga boyu aralığı
infrared rezistanslarin dalga boyu aralığı 2 ile 10 mikron arasında değişmektedir.
İnfrared rezistansin avantajlari
– Dayanıklılık,
– Uzun ömürlülük,
– Kolay montaj,
– Renk çeşitliliği,
– Farkli watt  değerleri
– Farklı volt değerleri
– Enerji tasarrufu
– Optimum maliyet

Infrared Rezistans Fiyatları

rezistansmarket.com sizlere en kaliteli infrared rezistans ürünlerini sunmaktadır. Ürünler birinci sınıf kalitededir. Firma yüksek kalite düşük fiyat anlayışı ile çalışmaktadır. Bu sebeple ürünler makul fiyatlar ile sunulmaktadır. Fiyat detayları ürünlerin teknik özellikleri ve modelleri ile şekillenmektedir. infrared rezistans seçenekleri arasından ihtiyacınız olanı belirlemede Ser Rezistans sizlere geniş portföyü ve ürün çeşitliliği ile profesyonel yardım sağlamaktadır.

infrared rezistans seçenekleri arasından ihtiyacınız olanı belirlerken işlevsellik ve güvenli kullanım için kullanacağınız cihaza ve kullanım alanlarınıza göre tercih yapmanız önemlidir. Hangi tür rezisdansın size uygun olduğunu öğrenmek istiyorsanız  www.rezistansmarket.com adresinden alanında tecrübeli teknik ekibe ulaşarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Yanıtla