Ripped Stilinin Harika Olduğunun 3 kanıtı

Bir süre severek giydiğiniz kot pantolonunuz dizlerinden aşınmaya başladığında onu bir kenara atar ve bir daha giymezsiniz. Şimdi, onlar ilk satın aldığınız zamandan daha değerli. Eğer hala duruyorlarsa bir yerlerde hemen çıkarın ve değerlendirmeye başlayın. Eski, yırtık, taşlanmış Ripped trendinin 3 ortak kullanım avantajına da bir göz atın.

yırtık

yırtık

1- “Perişan Şık” Görünüme Sahip Olabilirsiniz

Dizlerdeki yıpranmayı, kenarlarını çözmek için bir rende kullanarak yırtarak ayırın ve yeni aşınmış kotunuzla tanışın. Hem ekonomik hem moda trendiniz hazır. Bu tekniği kot etek veya kot ceket ve montlar için de kullanabilirsiniz.

yırtık kot

yırtık kot

2- Hem Yaz Hem Kış Giyebilirsiniz

Tüm bu deliklerin ciddi bir soğuğa neden olacağını hayal edersiniz, ancak altına giyeceğiniz kalın bir külotlu çorap veya tayt ile hem üşümez, hem de kış stiline geçmiş olursunuz. Düşünsenize renkli çoraplarla pek çok stil yaratabilirsiniz. Ayrıca uzun bir ceket, trençkot ile kombinleyebilirsiniz.

yırtık kot modası

yırtık kot modası

3- Sabah Spor, Akşam Modern Stil

Ripped kotunuzu isterseniz gündüz bir Sneaker ile akşam şık bir topuklu ile giyerek farklı ortamlara anında uyarlayabilirsiniz. Bu size giyinmek vs için hem zaman kazandırır, hem de farklı stilinizle de dikkatleri üzerinize çekmiş olursunuz.
Açıkçası aşınmış kotlarınız yoksa veya keskin aletlerle kendinize güvenmiyorsanız, o zaman gidin ve bir çift satın alın. Bu trend uzun bir süre daha devam edecek görünüyor.

Yanıtla