Saç Dökülmelerine Bitkisel Çözüm!

Kadınların genel bir kısmında saç dökülmesi sorunu bulunuyor. Bir kısımda ciddi seviyelerde olan saç dökülme problemi kişinin psikolojisini de oldukça olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle bu yazımızda siz değerli okuyucular için saç dökülmesi sorununa karşı kullanılabilecek doğal ve bitkisel çözüm önerilerinden söz etmek istedik.

saç dökülmesi

saç dökülmesi

Saç Dökülmelerine Son!

Her şeyden önce sizlere önermek istediğimiz için mucize niteliğindeki zeytinyağı olacak. Zeytinyağını isterseniz sadece zeytinyağı isterseniz Hindistan cevizi yağı ile beraber karıştırarak saç diplerinize masaj yapıp iyice yedirerek sürünüz. Bu tavsiyemiz sayesinde hem saç kökleriniz canlanacak hem de eskisinden çok daha hızlı uzayan saçlara sahip olacaksınız.

saç dökülmesine çözüm

saç dökülmesine çözüm

Bir ikinci tavsiyemiz ise alma yağı ve limon suyunu birbiri ile karıştırarak saç diplerine masaj ile yedirmeniz olacak. Bunu uyguladıktan sonra saçınızın hava almasını engelleyin ve bir süre bu şekilde bekletin. Daha sonra şampuan ile yıkayıp ılık su ile durulayın.

Sonuç olarak bu yolardan herhangi birini uygular iseniz dökülme sorununuza elveda demeniz yakın olacaktır. Ayrıca saçlarınız da beslenecektir.

Yanıtla