Sarı ve Gri ile Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyon uygulamanızda hem doğallık hem de sıcaklık arıyorsanız soft renk seçimlerine yer verebilirsiniz. Bu seçimlerde en uyumlu birlikteliği ise sarı ve gri renklerinde yaşamanız mümkün. Sarı ve gri renklerinin birbiri ile yarattığı uyum içine eklenecek olan beyaz ve açık yeşil tonu ise mükemmel bir uyumu dekorasyonunuz içinde elde etmenizi sağlayacaktır.

Eğer tek beyaz, krem ya da buna benzer bir koltuk takımınız var ise ya da sarı veya gri renge sahip olan bunun üzerinde değişimler yaratarak hoş bir uyum yakalamanız mümkün. Yapacağınız seçimlerde sarı ve gri renkleri ile hazırlanan kırlentler, perde ya da fon seçimlerine yer verebilirsiniz. Böylelikle oldukça hoş bir ambiyansı yakalarken son derece farklı bir alanı yaratmanın da avantajını evinizdeki mobilyalar ile elde edebilirsiniz.

Kendin Yap Uygulamaları

Evinizde dekorasyon uygulamasında değişim yaratmak istiyorsanız bunu el beceriniz ve biraz da hayal gücünüz ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kumaş alımını yaparak kırlentleri uyun seçim ile kendiniz dikebilirsiniz. Aynı şekilde fon perdenizi de kendiniz dikerek daha uygun bir fiyatlı bir tercihe yer vermenin avantajı yaşayabilirsiniz.

Dekorasyon uygulamalarının tamamlayıcısı olan aksesuarlarda ürün alımına yer vermeden önce elinizde olan malzemeler ile yepyeni uygulamalar yaratmanız da mümkün. Biraz hayal gücü ile son derece dikkat çeken aksesuarları hazırlayarak bütçeniz için uygun bir seçime yer verebilirsiniz.

Yanıtla