Siyah Mini Elbise Nasıl Kombinlenmelidir?

Her kadının dolabında olmazsa olmazlarının başında siyah mini elbise gelmekte. Ani bir davette ya da sade bir şıklık elde edilmek istendiği zaman imdada yetişen siyah mini elbise, tam anlamıyla bir kurtarıcıdır. Siyah elbisenin diğer bir özelliği ise pek çok farklı renk ile kombinlenebilmesidir. Burada önemli olan şey elbisenin nasıl kombinleneceğidir.

mini elbise

mini elbise

Gidilecek Mekana Göre Giyinin

Çok fazla gözlerin üzerinde olunmayacağı bir yere ya da işe gidileceği zaman siyah mini elbise kullanılmak isteniyorsa, bunun için aynı renkteki topuklu ayakkabı ya da babet ve çanta kullanılabilir. Aksesuar olarak ise ufak pırıltılı küpeler ya da inci küpeler kullanılabilir.

Çarpıcı bir görüntüye ulaşılmak isteniyorsa siyah mini elbise renkli ayakkabılar ve aksesuarlar ile beraber kullanılabilecektir. Altın, bronz ya da metal renkteki ayakkabıların yanı sıra son dönemlerin gözdesi olan mor, fuşya ya da turkuaz gibi renkler de yine siyah mini elbiseler ile kullanılabilir.

siyah elbise

siyah elbise

Şık bir ortama girileceği zaman mutlaka vücut hatlarını belli edecek, şık bir elbise seçilmelidir. Bu aşamada önemli olan şey elbisenin çok fazla ayrıntısının bulunmamasıdır. Altına ise stiletto tarzında bir topuklu ayakkabı seçilmelidir. Büyük kolyelerin yanı sıra kalın bileklikler ya da ağır küpeler de siyah mini elbiseni taşıyabileceği takılardır. Böylesi kombini tamamlayacak olan çantaların başında ise portföy benzeri çantalar ilk sırada yer almaktadır.

Yanıtla