Skinny Jean Giyme Tüyoları

Gerçek şu ki, uzun boylu, düz, ufak veya orantılı figürlere sahip kadınlar, skinny Jean, tozluk ve açısal bir siluetten yararlanan her parçada harika görünüyorlar. Uzun, yağsız kadınlar skinny kot pantolonlar için yaratılmış sanki. Minimum eğrileri, üstten alta daha az dengeleyici bir hareket gerektirir. Modellerin uzun boylu ve zayıf olması tesadüf değil, bu temiz hatlar giysilere vurgu yapıyor çünkü şekil almak için çıkıntılara ihtiyacı yok.

jean

jean

Sıska Jean giymek için mutlaka demiryolu rayları gibi ince olmak zorunda değilsiniz, ancak incelik yardımcı oluyor. Kalçanız ve dantelli iç çamaşırlarına layık bir büstünüz olduğunda kalçalarınızı ve göğüs çizginizi dengeleyen bir taslak oluşturmanız gerekir. Bu genellikle daha uzun veya daha gevşek bir gömlek, bluz veya ceket ile gerçekleştirilebilir.

Skinny Jean ile Hangi Ayakkabılar Giyilir?

Denge oluşturmak için başka bir yol da ayakkabı seçeneklerinizdir. Koymayın; bu gerçekten işe yarıyor. Skinny Jeanlar, ayaklara işaret ediyor gibi görünen bir şekilde ayak bileğinde daralır. Gözler, onları giydiğiniz yere gelene kadar aşağı çekilir. Kalçalarınızın daha az göze çarpması veya geniş bir göğüs çizgisini vurgulamak için, ayakkabılarınızın avantajını kullanın.

kot

kot

Daha kısa veya daha dolgun bir vücudunuz varsa sivri burunlu çizmeler daha çok güvendiğiniz varlıklarınızı dengeleyecektir. Yüksek topuklu ayakkabılar, bacaklarınızı daha uzun ve daha heyecanlı gösterir. Uzun boylu ve ince iseniz, babet gibi basit, düz bir ayakkabı uzun bacaklarınızı ve dar uyluklarınızı vurgulayacaktır. Bacaklarınız yeterince uzunsa, botlar veya baldır ayakkabıları bile güzel görünecektir.

Yanıtla